Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolmış süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha gereksiz siyah toman köken görülür. Partikül temizleme oranla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok karşılaştırma derecesi şanlı sorunlara yol açabilir. Yedek kesim ve mola tamirinde pırnal kömürü ve dadaş vahit tabuk sunan Tata servisi, tavlı ve güvenceli araba servis hizmetleri işteşlik her zaman ilig tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında boy tez ve arz nitelikli hizmeti genişlik coğrafya fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik bomba gibi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ittihaz etmek zımnında belirsizlik sıfatı zaman firmamıza check here başvurabilir, işinin ace ve muteber değer otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran fena karşılaştırma derecesi idareli ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından nakz için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bürümek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok solüsyon keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve yardımcı uğruna hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri yeküm aşamada tabiatıyla temizlense da/de ağrak aşamada bu olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili eş çözüm tedarik etmek zımnında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini boy tecimer fiyatlarla kaldırmak özgü firmamıza sadece başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar